SSB liga - 3/2010, KVPA 3/2010 a CUC 45

SSB Liga 3/2010

Závod jsem odjel na TS-570D, se staženým výkonem na 5W. Začátek závodu neměl chybu. Začal jsem na 3770 na výzvu, a ve třetí minutě bylo v deníku 10 QSO. Pohledem na wattmetr jsem se ujišťoval, že z toho leze opravdu jen 5W. Ani jsem nemusel, protože na 3770 se uvelebil N3BUO, a začal dávat výzvu do ARRL contestu. Protože byl téměř ve stejné síle, jako OK stanice, rozhodl jsem se vyklidit kmitočet, a začít vyhledávat. Byl to humus. Stanice závodící v ARRL, SP zawody... Zkoušel jsem dolní segment, tam italské, ruské a německé kroužky. V první hodině závodu tam ani nemělo smysl volat. Na S/P jsem se nahoře taky moc nechytal, většinou na 3 - 4 zavolání. Druhou půlku závodu jsem odjel ve spodním segmentu, kam si našlo cestu asi 30 stanic.

Výsledky

KV PA 3/2010

Na nedělní ráno jsem se opět přestěhoval do obýváku, spolu s FT-817. Podmínky ze začátku závodu nebyly do OK/OM moc příznivé, ale rychle se zlepšovaly. Tentokrát jsem odjel asi 75 minut na výzvu, zbytek vyhledávání. Udělal jsem o 6 spojení více, než v únorovém kole.


CUC 45

Dneska jsem s tím měl chvílema chuť praštit. Nedovolám se jednou, podruhé... Dobrá, tak výzva 1... 2... 3... 4... nic... tak zkusím zase někoho zavolat, třikrát narazím na stanici, kterou už mám... počkám na protistanici ... nebere ... tak to vezmu z druhého konce pásma... nedovolám se jednou, podruhé... po očku sleduju PSV/Wattmetr - dobrý, tak výzva 1... 2... 3... 4... konečně někdo volá ... DUPE ... 4 minuty víte kde... 

Výsledky

O víkendu se jel také 1. subregional contest.