SSB Liga 2/2011, KVPA 2/2011 a CUC91

SSB Liga 2/2011

Ze známých důvodů jsem nemohl vysílat od začátku. Rádio jsem zapnul v patnácté minutě závodu a celkem rychle jsem našel relativně volný kmitočet na výzvu. Od letošního roku jsem se přesunul do kategorie QRO, i když ne všude s sebou budu tahat 100W rádio. Ale na tom nesejde. Hlavně že se člověk vyblbne.

Výsledek - 138 QSO x 86 okresů = 11868 bodů


KV Provozní aktiv 2/2011

Dobré podmínky, a nádherný závod. Pomalejší rozjezd, ale vzápětí pěkné pileupy i na 5W. Spousta místa pro všechny. Člověk se může rozhodnout, kdy bude vyhledávat, a kdy pojede na výzvu. Nehrozí, že by pak nenašel volný kmitočet.

Výsledek - 64 QSO


CUC 91

Že "není každý den posvícení" jsem se přesvědčil v tomto kole. Po čtrnáctidenní pauze jsem se těšil na pěkný závod, jenže... Větrné, ale slunečné počasí asi vylákalo obyvatele paneláku na procházky, a výtah se nezastavil. Na silné stanice, které prolezly přes 9+20 QRM, jsem se zase většinou nedovolal. Tedy ani podmínky mi dnes nesedly. Připadal jsem si, jako bych vysílal na umělou zátěž, a po úvodních pěti minutých bych s tím nejraději praštil. V první etapě jsem udělal jen 16 QSO. Ta druhá byla o něco lepší, ale stejně hluboko pod průměrem. S konečným počtem 35 QSO budu rád, když se dostanu do druhé dvacítky výsledkové listiny a hodí to aspoň nějaký bod do ACP.